TO JUŻ KONIEC!

13 czerwca odbyło się ostatnie spotkanie koła "Sprawne ręce i coś więcej" i tym razem nie zabrakło spacerów, ruchu na świeżym powietrzu oraz wskazanych w tym czasie lodów :-)

Dziękuję za wspólnie spędzony czas w roku szkolnym 2024/2025, za zgłębianie tajemnic Jeziora Szmaragdowego, udział w projekcie "Ocalić od zapomnienia", świąteczny filmowy klub dyskusyjny, dzielenie się radością w dniu pizzy, udział w dyskusji na temat bezpieczeństwa w sieci, poszukiwanie śladów wiosny, pieszy "Rajd arkoński" i ostatnie spotkanie pełne radości i dziecięcych uśmiechów.

Raz jeszcze dziękuję za wspaniałe spotkania. Pamiętajcie, BĄŹCIE AKTYWNI!

Dobrych wakacji

Anita Żurek