W klasie 2b odbyło się uroczyste spotkanie z okazji Świat Bożego Narodzenia. Na uroczystej Wigilii uczniowie zaprezentowali wiersze, piosenki i kolędy. Następnie razem z rodzicami odbył się wspólny poczęstunek.