DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ

14 października to szczególny dzień – święto polskiej szkoły, święto uczniów, nauczycieli, pracowników obsługi i tych co szkoły prowadzą  i nadzorują. Ten dzień jest okazją, aby wszystkim złożyć podziękowania za ich trud włożony w codzienną pracę. Z tej okazji uczniowie klasy 2b przygotowali występ artystyczny dla uczniów z klas 1-3, dzieci z oddziałów przedszkolnych  oraz wszystkich pracowników szkoły. Były podziękowania, życzenia, a także krótka inscenizacja, która wywołała uśmiech na twarzach zaproszonych gości. Na koniec spotkania uczniowie wręczyli przygotowane kartki z życzeniami. Zapraszamy do obejrzenia występu:

Klasy 4-8 uczciły TEN DZIEŃ na sportowo, biorąc udział w rozgrywkach sportowych.