Indiana Wons opowiada o recyklingu

W piątek 13.10.2023r. Klasy 3a,3b,1a,1b wzięły udział w projekcie „ Misja dzieci- Szczecin bez śmieci”. Tego dnia szkołę naszą odwiedził: Indianapolis Wąs- uliczny opowiadacz, który podróżuje po bibliotekach poznając bajki i legendy z różnych stron świata.
Na spotkaniu w naszej szkole zaprezentował japoński teatrzyk Kamishibai. Podczas bajkowej podróży na kraniec świata przypomnieliśmy sobie czym jest recykling i jak ważny jest dla każdego z nas. Na koniec pobytu Indiany Wonsa klasy trzecie postanowiły wziąć sprawy w swoje ręce i wybrały się z naszym gościem do pobliskiego parku. Jasne Błonia zostały wysprzątane do ostatniego papierka, a zadowolony Wons okazał wdzięczność rozdając recyklingowe upominki.