Działania uczniów

Uczniowie z klasy 6A na zajęciach Wf ułożyli ze swoich ciał liczbę 75. Wszystko z okazji 75 lecia naszej szkoły.

A SERCE DLA NASZEJ SZKOŁY ułożyła klasa 6C

75-lecie  w klasie 2b

W ramach obchodów 75-lecia naszej szkoły poznaliśmy historię jej powstania, dowiedzieliśmy się o trudnych początkach nauki w  powojennych warunkach. Wykonaliśmy prace przedstawiające budynek naszej szkoły oraz nauczyliśmy się piosenki szkoły pt. “Moja szkoła”. Zapraszamy do wysłuchania  piosenki w naszym wykonaniu i obejrzenia naszych prac.

Uczniowie klasy 7b przygotowali prezentacje, w których przedstawili historię i współczesną rzeczywistość Szkoły Podstawowej nr 1 im. Bolesława Chrobrego  w Szczecinie.
Jessica, Miłosz i Igor włożyli sporo wysiłku, aby zgromadzić i uporządkować zdjęcia, wiadomości, ciekawostki i wypowiedzi ludzi związanych z placówką od początku jej istnienia. Zapraszam do zapoznania się z pracami i jednocześnie zachęcam innych uczniów do podjęcia wyzwania i wykonania własnych prezentacji, które także zostaną wyeksponowane na naszej stronie ( można je przesyłać na mój adres izaziolkowska@o2.pl)