Pomogliśmy potrzebującym

Pomogliśmy potrzebującym: „Iskierka Radości”

Samorząd Szkolny składa na ręce wszystkich rodziców, nauczycieli  i dzieci naszej szkołyogromne podziękowania  za wszelką pomoc w organizacji i sprzedaży słodkości na kiermaszu bożonarodzeniowym w dniu 12 grudnia 2018r. a także za zebrane artykuły papiernicze  i środki czystości dla Domu Samotnej Matki.Wszystkie zebrane kredki, bloki, zeszyty, kolorowe papiery, kleje, długopisy bloki,mazaki (inne) oraz środki czystości będą przekazane dla najbardziej potrzebujących. Opiekunowie samorządu dostarczą w dniu 20.XII do koordynatora „ Iskierki” na ulicę Hożą 3 wszystkie  zebrane w szkole materiały.

W dniu 12. XII z kiermaszu słodkości zebraliśmy kwotę:

620 złotych

1) 300 zł- przeznaczyliśmy na Iskierkę Radości
2) 320 zł-przeznaczyliśmy na potrzeby naszych dzieci w szkole.
3) Samorząd szkolny za sprzedane ozdoby uzyskał kwotę 245złotych na cele samorządowe. Wszystkim rodzicom, nauczycielom i dzieciom bardzo dziękujemy za przekazanie  stroików,kartek, saszetek, zawieszek, obrusików i innych ładnych przedmiotów do sprzedaży i pomocy również dzieciom naszej szkoły.

WSZYSTKIM ŻYCZYMY ZDROWYCH I WESOŁYCH ŚWIĄT!!!