Działalność Rady Rodziców

Informacje umieszczane w zakładce “Rada Rodziców”  oraz “Działalność RR” redagowane są przez Radę Rodziców.

Składki

Składki na Radę Rodziców w roku szkolnym 2023/2024

Drodzy Rodzice,

są już możliwości wpłacania składek na fundusz inicjatyw szkolnych (dawniej zwany “na Radę Rodziców”) na konto bankowe. Bardzo prosimy o wpisanie w tytule przelewu nr klasy oraz imienia i nazwiska dziecka (lub dzieci). Ustalona na rok 2022/2023 składka, to:

35 zł za pierwsze/najstarsze dziecko
20 zł za drugie i 15 zł za trzecie, każde kolejne 5 zł. 🙂

Nr konta:
Banko PKO  98 1020 4795 0000 9302 0359 4280

Prezydium Rady Rodziców w roku szkolnym 2023/2024

Przewodniczący:
Dorota Szerlak

Wiceprzewodniczący:
Jessica Amatuli

Katarzyna Starczewska-Witek

Skarbnik:
Sylwia Wilmanowicz

Sekretarz:

Karolina Eljasz

Komisja rewizyjna:

Żaneta Watychowicz

Agnieszka Bruczko

Anna Wierzbicka

Bardzo prosimy o zebranie składek przez skarbników klasowych lub wychowawców klas i przekazanie ich bezpośrednio do Przewodniczącej Rady Rodziców.

Klasy, które do 31 marca 2024 wpłacą minimum 25% składek na poczet Funduszu Inicjatyw Szkolnych
(dawniej zwany “na Radę Rodziców”) otrzymają nagrody.

Dziękujemy bardzo serdecznie za wpłaty. Dzięki uzbieranym funduszom będziemy mogli aktywniej działać na rzecz naszych dzieci.

Zachęcamy do przejrzenia bieżącej listy wpłat z poszczególnych klas na Fundusz Inicjatyw Szklonych z którego Rada Rodziców finansuje konkursy, imprezy i nagrody dla uczniów:

Sprawozdanie z działalności RR w I półroczu roku szkolnego 2021/2022 –

Rozliczenie oraz sprawozdanie z działalności RR za I semestr roku szkolnego 2018/2019

Rozliczenie oraz sprawozdanie z działalności Rady Rodziców za rok 2016/2017: