Certyfikat Placówki Rozwijającej Talenty

Uczniowie klas 1-3 ( 16 osób) pod koniec I półrocza wzięli udział w Ogólnopolskim Konkursie “Orzeł Edukacji Wczesnoszkolnej”. Z niecierpliwością ( i wyjątkowo długo) oczekiwali na ogłoszenie wyników swoich zmagań.  W końcu nadeszły upragnione dyplomy potwierdzające zdobycie przez niektórych uczestników tytułu laureata. Jednocześnie nasza szkoła otrzymała certyfikat Placówki Rozwijającej Talenty. Już za tydzień wiosenna edycja tego konkursu, do której znów przystąpi liczna grupa uczniów naszej szkoły. Trzymamy kciuki za powtórzenie sukcesu z edycji jesiennej.
Oto nasi laureaci:
 klasy 1:
Hanna R. z kl.1 b- 22 miejsce w kraju
klasy 3:
Natalia K. z kl. 3b- 11 miejsce w kraju
Hanna M. z kl. 3a- 15 miejsce w kraju
Radosław G. z kl. 3b – 19 miejsce w kraju
Alan R. z kl. 3b –  21 miejsce w kraju
Szymon G. z kl. 3b- 23 miejsce w kraju

Komentowanie zamknięte.