FESTIWAL NIEPODLEGŁOŚCI- WYRÓŻNIENIE

Uczniowie klasy 2b wzięli udział w Festiwalu Niepodległości na Pomorzu Zachodnim pod nazwą “Symbole naszej Ojczyzny”. Był to projekt Wojewody Zachodniopomorskiego Zbigniewa Boguckiego, który został zorganizowany w ramach rządowego programu “Niepodległa”. Choć upłynął rok czasu od tego wydarzenia, to dopiero dwa dni przez tegorocznym Świętem Niepodległości uczniowie otrzymali dyplomy oraz nagrody za zdobyte wyróżnienie, a rodzice podziękowania. W ramach tego projektu uczniowie przygotowali krótki program artystyczny dla klas 1-3 oraz grup przedszkolnych. Zorganizowali mini koncert pieśni patriotycznych, zatańczyli poloneza, wykonali hymn w różnych aranżacjach oraz wykonali w grupach z materiałów plastycznych godło i flagę narodową. Radość z otrzymanych prezentów była ogromna zważywszy na długi czas oczekiwania :). Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z wręczenia nagród oraz obejrzenia filmików upamiętniających Festiwal Niepodległości.

 

ZOBACZ

Komentowanie zamknięte.