Nasze zeróweczki

Uczniowie z oddziałów przedszkolnych Szkoły Podstawowej nr 1 aktywnie uczestniczą w wielu wydarzeniach organizowanych na terenie szkoły. Stwarzamy warunki sprzyjające wielopłaszczyznowemu rozwojowi oraz doświadczaniu świata. Chcemy, aby dzieci kończące edukację przedszkolną były szczęśliwe, bogate w doświadczenia, otwarte oraz gotowe do ekspansji w nowym środowisku szkoły. Główne cele określone w podstawie programowej realizujemy rzetelnie i systematycznie uwzględniając potrzeby indywidualizacji oraz środowiska, w którym pracujemy. Stawiamy na aktywność dzieci we wszystkich obszarach: społecznym, językowym, poznawczym, artystycznym, ruchowym oraz zdrowotnym. Angażujemy rodziców do czynnego współuczestniczenia w procesie edukacji zdając sobie sprawę, że dobro naszych podopiecznych jest uwarunkowane spójnym działaniem szkoły i domu. Zapraszamy do naszej galerii, zobaczcie jak działają „Zeróweczki”.

Aktualności, galeria